Leyla DOĞAN kimdir? 1968 tokat doğumlu olup , 2 lise, 2  üniversite mezunu ve Kamu’da 24 yıl hizmet vermiş devlet memuru emeklisidir. Evli ve 2 çocuk annesi olarak (ailesininde tüm desteğiyle)  kendi işletmesini kurmuştur.

“Ailelerinden uzak olan öğrencilerimize Tokat’taki ikinci adresiniz  hissini yaşatıyor ve yıllar boyu sürecek olan dostlukların temelinin atılmasını sağlıyoruz.”


MİSYONUMUZ

Yükseköğrenim öğrencilerinin tüm ihtiyaçlarını yüksek konfor ve güven standartları içinde karşılamak, Öğrencilerimizin taleplerini taahhüt edildiği şekilde karşılamak ,

Öğrencilerimize evdeki güvenli ortamlarını aratmamak.

Misafirlerimize sunulan hizmetlerimiz ile mutlak müşteri memnuniyeti sağlamak.

 Dinamik modern çalışma ekipimizle sürekli yenilenen ve gelişen bir yaşam alanı yaratmak,

 Ailelerin çocuklarıyla ilgili barınma, güvenlik ve sağlık konularında ki endişelerini yok edecek uygulamalar geliştirerek, gençlerimizin boş zamanlarını keyif alarak değerlendirecekleri, sosyal alanlar & aktiviteler yaratmaktır.


VİZYONUMUZ

Kendini sürekli yenileyen, okuyan, inceleyen, araştıran, analiz ve sentezler yapabilen nesillerin yetiştiği;

Bütün öğrencilerin Hayata hazırlandığı; Dünü, Bugüne; Bugünü yarına bağlayan köprülerin kurulduğu;

Yönetici, Personel, öğrenci ve velilerin el birliğiyle;

Yılların deneyimi ile iş mükemmeliyetini hedefleyerek misafirlerine güvenilir, yüksek kaliteli hizmetleri prensip edinmek.

Kaliteli yönetim, öğrenci ve veli ilişkileriyle yeniliklere açık ve çağdaş gençlerin yetiştirilmesinde eğitime destek olabilmek.

Sağlık, güven ve huzur ortamı oluşabilmesi için tüm normları koşulsuz uygulamak

Çevremizde, Şehrimizde ve Bölgemizde  MODEL YURT olmaktır.